Upravit stránku

Bamboo

Bamboo v sobě kombinuje inovativní praktičnost a asijskou rozvážnost a citlivostí. Tento jemný dezén působí přirozeným dojmem a může vhodně doplňovat a obohacovat širokou škálu interiérů. Obsahuje Microban®. Vyrobeno z vlákna TerraStrand® v USA.

K dispozici v kategoriích: stěnové tkaniny - tapety, stínící tkaniny a potahové tkaniny.

BARVY:
 
Camel
Smoke
Chocolate
Oat
Chalk
Charcoal
Chino
Cranberry
Dune
Grey Flannel
Jet black
 • TECHNICKÉ INFORMACE

  - Vyrobeno z vlákna TerraStrand®. Chilewich nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

  - Obsahuje antimikrobiální ochranu Microban®, která po celou dobu životnosti výrobku nepřetržitě působí proti růstu bakterií a plísní způsobujících znečištění a zápach. Takto ošetřené produkty jsou proto ideální pro jakékoliv zdravotnické, pohostinské, domácí nebo kancelářské prostředí, kde se plísně mohou vyskytovat.

  - Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce získaly od the Carpet and Rug Institute certifikát Green Label Plus™. Smyslem programu Green Label Plus™ je zajistit ochranu vnitřního ovzduší  preferováním jen takových produktů, které vykazují nízkou hodnotu VOC (těkavých organických látek). Certifikaci Green Label  Plus ™ uznává také U. S. Green Building Council a proto Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce přispívají k vyššímu bodovému hodnocení v rámci LEED programu.


  - Klikněte zde pro podrobnější technické informace.

  SWATCH Images[.zip]
  - BAMBOO [download]
  - BASKETWEAVE [download]
  - MINI BASKETWEAVE [download]
 • ÚDRŽBA

  - Potahové tkaniny Chilewich jsou odolné a svůj původní vzhled si zachovávají po dlouhou dobu.
  - Nečistoty a šmouhy mohou být odstraněny jemným mýdlem a teplou vodou. Vysušte měkkým hadříkem nebo ručníkem, který netvoří žmolky.
  - Nepoužívejte čisticí prostředky vyrobené na bázi citrusů.
  - Stěnové tkaniny Chilewich lze také čistit zředěným bělicím roztokem.
  - Klikněte zde pro podrobnější informace o údržbě.

 • FAQ
 • DOSTUPNÉ KATEGORIE

  Kobercové dílce

  Rolové koberce/Kusové koberce a rohože

  Stěnové tkaniny

  Potahové tkaniny

  Stínící tkaniny

  Camel
  Smoke
  Chocolate
  Oat
  Chalk
  Charcoal
  Chino
  Cranberry
  Dune
  Grey  Flannel
  Jet  Black
  Lapis
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.