Upravit stránku

Basketweave

Basketweave je jedna z nejstarších a nejjednodušších tkaných vazeb – pravidelné provázání osnovní nitě s útkovou, v tomto případě křížené čtyři přes čtyři. Tato forma vazby je nejdůležitějším prostředkem, jakým společnost Chilewich vyjadřuje jejich jedinečné vnímání barev - od sytých zemitých tónů přes kovové odstíny až k vlastní osobité interpretaci světla a pestrosti. Basketweave, tak charakteristický pro Chilewich, bude i nadále základem pro stále se rozšiřující kolekci tkanin. Obsahuje Microban®. Vyrobeno z vlákna TerraStrand® v USA. K dispozici v kategoriích: podlahy (formáty - lamely a čtverce, role, kusové koberce a rohože), stěnové tkaniny - tapety, stínící tkaniny a potahové tkaniny.

BARVY:
BARK
Carbon
Chestnut
Earth
Mineral Blue
Oyster
Platinum
Titanium
Galvanized Steel
Glacier
Latte
MARBLE
 • TECHNICKÉ INFORMACE

  - Vyrobeno z vlákna TerraStrand®. Chilewich nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

  - Obsahuje antimikrobiální ochranu Microban®, která po celou dobu životnosti výrobku nepřetržitě působí proti růstu bakterií a plísní způsobujících znečištění a zápach. Takto ošetřené produkty jsou proto ideální pro jakékoliv zdravotnické, pohostinské, domácí nebo kancelářské prostředí, kde se plísně mohou vyskytovat.

  - Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce získaly od the Carpet and Rug Institute certifikát Green Label Plus™. Smyslem programu Green Label Plus™ je zajistit ochranu vnitřního ovzduší  preferováním jen takových produktů, které vykazují nízkou hodnotu VOC (těkavých organických látek). Certifikaci Green Label  Plus ™ uznává také U. S. Green Building Council a proto Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce přispívají k vyššímu bodovému hodnocení v rámci LEED programu.


  - Klikněte zde pro podrobnější technické informace.

  SWATCH Images[.zip]
  - BASKETWEAVE [download]
  - BOUCLE [download]
  - IKAT [download]
  - PLAID [download]
  - REED [download]
  - RIB WEAVE [download]
  - SHADOWBOXER [download]
  - SPECKLE [download]
  - STRIPE [download]

 • ÚDRŽBA

  - Podlahoviny Chilewich jsou velmi odolné a svůj původní vzhled si zachovávají po dlouhou dobu.
  - Snadno se udržují pomocí vysavače nebo mopu.
  - Skvrny a jiné nečistoty je možné odstranit běžnými domácími čisticími prostředky, které nejsou vyrobeny na bázi citrusů.
  - Podlahy Chilewich lze také čistit zředěným bělicím roztokem.
  - Klikněte zde pro podrobnější informace o údržbě.

 • FAQ
 • DOSTUPNÉ KATEGORIE
  Kobercové dílce

  Rolové koberce/Kusové koberce a rohože

  Stěnové tkaniny

  Potahové tkaniny

  Stínící tkaniny

  Bark
  Carbon
  Chestnut
  Earth
  Galvanized Steel
  Glacier
  Latte
  Marble
  Mineral Blue
  Oyster
  Platinum
  Titanium
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.