Upravit stránku

Basketweave

Basketweave je jedna z nejstarších a nejjednodušších tkaných vazeb – pravidelné provázání osnovní nitě s útkovou, v tomto případě křížené čtyři přes čtyři. Tato forma vazby je nejdůležitějším prostředkem, jakým společnost Chilewich vyjadřuje jejich jedinečné vnímání barev - od sytých zemitých tónů přes kovové odstíny až k vlastní osobité interpretaci světla a pestrosti. Basketweave, tak charakteristický pro Chilewich, bude i nadále základem pro stále se rozšiřující kolekci tkanin. Obsahuje Microban®. Vyrobeno z vlákna TerraStrand® v USA. K dispozici v kategoriích: podlahy (formáty - lamely a čtverce, role, kusové koberce a rohože), stěnové tkaniny - tapety, stínící tkaniny a potahové tkaniny.

BARVY:
Bark
Chestnut
Carbon
Latte
Denim
Ice
Khaki
White
Oyster
Earth
Titanium
Aluminum
New gold
Black
 • TECHNICKÉ INFORMACE

  - Vyrobeno z vlákna TerraStrand®. Chilewich nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

  - Obsahuje antimikrobiální ochranu Microban®, která po celou dobu životnosti výrobku nepřetržitě působí proti růstu bakterií a plísní způsobujících znečištění a zápach. Takto ošetřené produkty jsou proto ideální pro jakékoliv zdravotnické, pohostinské, domácí nebo kancelářské prostředí, kde se plísně mohou vyskytovat.

  - Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce získaly od the Carpet and Rug Institute certifikát Green Label Plus™. Smyslem programu Green Label Plus™ je zajistit ochranu vnitřního ovzduší  preferováním jen takových produktů, které vykazují nízkou hodnotu VOC (těkavých organických látek). Certifikaci Green Label  Plus ™ uznává také U. S. Green Building Council a proto Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce přispívají k vyššímu bodovému hodnocení v rámci LEED programu.


  - Klikněte zde pro podrobnější technické informace.


  SWATCH Images[.zip]
  - BAMBOO [download]
  - BASKETWEAVE [download]
  - MINI BASKETWEAVE [download]
 • ÚDRŽBA

  - Potahové tkaniny Chilewich jsou odolné a svůj původní vzhled si zachovávají po dlouhou dobu.
  - Nečistoty a šmouhy mohou být odstraněny jemným mýdlem a teplou vodou. Vysušte měkkým hadříkem nebo ručníkem, který netvoří žmolky.
  - Nepoužívejte čisticí prostředky vyrobené na bázi citrusů.
  - Stěnové tkaniny Chilewich lze také čistit zředěným bělicím roztokem.
  - Klikněte zde pro podrobnější informace o údržbě.

 • FAQ
 • DOSTUPNÉ KATEGORIE

  Kobercové dílce

  Rolové koberce/Kusové koberce a rohože

  Stěnové tkaniny

  Potahové tkaniny

  Stínící tkaniny

  Bark
  Carbon
  Chestnut
  Earth
  Latte
  Oyster
  Titanium
  Aluminium
  Black
  Denim
  Ice
  Khaki
  White
  New Gold
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.