Upravit stránku

Bouclé

Ze všech vazeb Chilewich se Bouclé nejvíc podobá struktuře tvídu, který můžeme najít ve skříni mezi svetry, šálami či kabáty. Barvy pro Bouclé jsou promyšleně vybrány tak, aby zvýraznily jeho složitou konstrukci a vytvořily dojem prostorové, bohaté a na dotek příjemné textury.

Obsahuje Microban®. Vyrobeno z vlákna TerraStrand® v USA.

K dispozici v kategoriích: podlahy (formáty - lamely a čtverce, role, kusové koberce a rohože), stěnové tkaniny -  tapety.

BARVY:
 
Black+White
Coffee
Grey
Ink
Cabernet
Seaweed
Noir
Ocean
Lagoon
Lagoon
Lime
Lime
Marshmellow
Marshmellow
Natural
Natural
Mélange
Moon
Pebble
Salt
Newsprint
Sisal
Sterling
Blueberry
Rose
Rose
Strawberry
Strawberry
Tangerine
Tangerine
 • TECHNICKÉ INFORMACE

  - Vyrobeno z vlákna TerraStrand®. Chilewich nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

  - Obsahuje antimikrobiální ochranu Microban®, která po celou dobu životnosti výrobku nepřetržitě působí proti růstu bakterií a plísní způsobujících znečištění a zápach. Takto ošetřené produkty jsou proto ideální pro jakékoliv zdravotnické, pohostinské, domácí nebo kancelářské prostředí, kde se plísně mohou vyskytovat.

  - Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce získaly od the Carpet and Rug Institute certifikát Green Label Plus™. Smyslem programu Green Label Plus™ je zajistit ochranu vnitřního ovzduší  preferováním jen takových produktů, které vykazují nízkou hodnotu VOC (těkavých organických látek). Certifikaci Green Label  Plus ™ uznává také U. S. Green Building Council a proto Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce přispívají k vyššímu bodovému hodnocení v rámci LEED programu.


  - Klikněte zde pro podrobnější technické informace.


  SWATCH Images[.zip]
  - BAMBOO [download]
  - BASKETWEAVE - FG [download]
  - BASKETWEAVE - PC [download]
  - BOUCLE [download]
  - DART [download]
  - IKAT [download]
  - MINI BASKETWEAVE [download]
  - PLAID [download]
  - REED [download]
  - SHADE [download]
  - SPECKLE [download]
  - TIDAL [download]
  - TWILL [download]
  - LATTICE [download]
 • ÚDRŽBA
  • Podrobné pokyny týkající se péče a údržby jsou k dispozici pro všechny produkty společnosti Chilewich. Klikněte zde pro jejich úplný přehled. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás, prosím, na naší mailové adrese info@chilewichcontract.cz.
 • FAQ
  • 1. Je Chilewich „zelený“?

   Jako příklad - Chilewich výrazně přispívá k rozvoji ochrany životního prostředí tím, že nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

   TerraStrand® (oficiální registrovaný název Chilewich přízí), je 100% bezftalátový a obsahuje 25% obnovitelných rostlinných surovin. Každý m² tkaniny z TerraStrand™ vlákna ušetří 0,90 litrů ropy a 0,22 kg CO2 ve srovnání s běžnými tkanými vinyly. Před koncem roku 2015 byla příze TerraStrand® použita ve více než 90% tkaných výrobků Chilewich.

   Celkový přehled aktivit společnosti Chilewich v oblasti ochrany životního prostředí naleznete zde.
  • 2. Jaké jsou pokyny k údržbě produktů Chilewich?
   Podrobné pokyny týkající se péče a údržby jsou k dispozici pro všechny produkty společnosti Chilewich. Klikněte zde pro jejich úplný přehled. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás, prosím, na naší mailové adrese info@chilewichcontract.cz.
  • 3. Máte další dotazy?
   Pro úplný seznam nejčastějších otázek a odpovědí klikněte zde.
 • DOSTUPNÉ KATEGORIE

  Kobercové dílce

  Rolové koberce/Kusové koberce a rohože

  Stěnové tkaniny

  Potahové tkaniny

  Stínící tkaniny

  Black /White
  Coffee
  Grey
  Ink
  Melange
  Moon
  Pebble
  Salt
  Sisal
  Sterling
  Blueberry
  Cabernet
  Seaweed
  Noir
  Ocean
  Newsprint
  Lagoon
  Lagoon
  Lime
  Lime
  Marshmellow
  Marshmellow
  Natural
  Natural
  Rose
  Rose
  Strawberry
  Strawberry
  Tangerine
  Tangerine
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.