Upravit stránku

PROČ CHILEWICH

V roce 2000 Sandy Chilewich uvedla na trh svoji vlastní značku vinylových tkanin a představila kolekci prostírání, rohoží a kusových koberců. Joe Sultan, její manžel a obchodní architekt, spatřoval v tomto materiálu potenciál a připojil se k ní v roce 2001 spuštěním kolekce tkaných vinylových podlahy Plynyl®. Později Chilewich rozšířil svou produktovou nabídku o nástěnné, stínící a potahové tkaniny. Návrhářům tak tato značka nabízí široké spektrum neobvyklých kombinacích a aplikacích. Chilewich, jehož produkty se vyrábějí v USA a distribuují do celého světa, pokračuje ve své neutuchající konstrukční a procesní inovaci, včetně nových ekologických iniciativ.

- Jak s námi spolupracovat -

Program Contract

Chilewich Contract nabízí pod obchodní značkou Plynyl® tkané vinylové podlahy a podlahové dílce, zakázkové kusové koberce a rohože, nástěnné tkaniny - tapety, stínící a potahové tkaniny. Esteticky vzhledné, designově unikátní a snadno udržovatelné produkty Chilewich jsou ideální pro komerční i obytné účely. Chilewich zhotovuje své výrobky na zakázku a dodává je prostřednictvím své distribuční sítě přímo klientům. Cílem vedení společnosti je zajistit, aby konečná instalace širokospektrálních produktů značky Chilewich nejen splňovala, ale dokonce předčila očekávání zákazníků.

INOVATIVNÍ TEXTILIE. ODOLNÉ. TRVANLIVÉ. SNADNO ČISTITELNÉ.

 

Všechny produkty Chilewich se vyznačují odolností, snadnou údržbou a bezproblémovou péčí. Inovace je jádrem všeho, co dnes Chilewich dělá, a bude tomu tak i v budoucnu.

"Neustále hledám nové materiály a výrobní procesy, které kombinují krásu a funkčnost," říká Sandy Chilewich.

"Produkty Chilewich Contract nacházejí své uplatnění v oblasti maloobchodu, pohostinství, zdravotnictví, fitness a jiných obchodních i bytových objektech po celém světě. Ukázky z portfolia a výběr instalací Chilewich ve světě můžete shlédnout zde.

RODINNÝ PODNIK. VYROBENO V USA.

 

„Nálepku "Made in America“ nenosíme jako odznak, ale měli bychom. Od té doby, co jsme v roce 2000 založili naši společnost, navrhujeme a dodáváme produkty z USA,“ říká hrdě Joe Sultan.

V kancelářích v New Yorku a výrobním závodě v Georgii pracuje nyní pro Chilewich přes sto zaměstnanců. Prostřednictvím tří divizí (obchod, zakázky a pohostinství) dodává Chilewich své produkty do více než 50 zemí celého světa.

„Sandy, Joe a jejich příběh“ zde.