Upravit stránku

Speckle

Na první pohled se Speckle jeví jako jednobarevný, i když ve skutečnosti obsahuje drobný a přesto nepřehlédnutelný vzor. Osnovní nit jemně kontrastuje s tlumenými perleťově stříbrnými tečkami ve směru útku. Celkový dezén působí ve velkém prostoru jednoduše, ale promyšleně a propracovaně  při bližším pohledu. Přirozený barevný posun mezi osnovou a útkem přidává této nenápadné tkanině na bohatosti a zajímavosti. Speckle je ideální pro prostory, ve kterých je podlaha základem pro aplikaci odvážnějších interiérových prvků.

Obsahuje Microban®. Vyrobeno z vlákna TerraStrand® v USA.

K dispozici v kategoriích podlahy: (formáty - lamely a čtverce, role, kusové koberce a rohože), stěnové tkaniny - tapety.

BARVY:
 
Blue
Taupe
Mercury
Onyx
 • TECHNICKÉ INFORMACE

  - Vyrobeno z vlákna TerraStrand®. Chilewich nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

  - Obsahuje antimikrobiální ochranu Microban®, která po celou dobu životnosti výrobku nepřetržitě působí proti růstu bakterií a plísní způsobujících znečištění a zápach. Takto ošetřené produkty jsou proto ideální pro jakékoliv zdravotnické, pohostinské, domácí nebo kancelářské prostředí, kde se plísně mohou vyskytovat.

  - Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce získaly od the Carpet and Rug Institute certifikát Green Label Plus™. Smyslem programu Green Label Plus™ je zajistit ochranu vnitřního ovzduší  preferováním jen takových produktů, které vykazují nízkou hodnotu VOC (těkavých organických látek). Certifikaci Green Label  Plus ™ uznává také U. S. Green Building Council a proto Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce přispívají k vyššímu bodovému hodnocení v rámci LEED programu.


  - Klikněte zde pro podrobnější technické informace.


  SWATCH Images[.zip]
  - BASKETWEAVE [download]
  - BOUCLE [download]
  - IKAT [download]
  - PLAID [download]
  - REED [download]
  - RIB WEAVE [download]
  - SHADOWBOXER [download]
  - SPECKLE [download]
  - STRIPE [download]
 • ÚDRŽBA
  - Podlahoviny Chilewich jsou velmi odolné a svůj původní vzhled si zachovávají po dlouhou dobu.
  - Snadno se udržují pomocí vysavače nebo mopu.
  - Skvrny a jiné nečistoty je možné odstranit běžnými domácími čisticími prostředky, které nejsou vyrobeny na bázi citrusů.
  - Podlahy Chilewich lze také čistit zředěným bělicím roztokem.
  - Klikněte zde pro podrobnější informace o údržbě.
 • FAQ
 • DOSTUPNÉ KATEGORIE

  Kobercové dílce

  Rolové koberce/Kusové koberce a rohože

  Stěnové tkaniny

  Potahové tkaniny

  Stínící tkaniny

  Blue
  Taupe
  Mercury
  Onyx
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.