Upravit stránku

Wabi Sabi

Inspirováno přírodními tkanými potahy tatami, tradičních japonských podlahových rohoží, je tato vazba uspořádaná a organická. Bohatě zabarvené nitě vytvářejí jemně střídavé úhly ve spárovaných dvojbarevných svazcích a vytvářejí živou texturu pro podlahy, stěny a okna.

BARVY:
 
Sienna
Bright blue
Indigo
Mica
 • TECHNICKÉ INFORMACE

  - Vyrobeno z vlákna TerraStrand®. Chilewich nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

  - Obsahuje antimikrobiální ochranu Microban®, která po celou dobu životnosti výrobku nepřetržitě působí proti růstu bakterií a plísní způsobujících znečištění a zápach. Takto ošetřené produkty jsou proto ideální pro jakékoliv zdravotnické, pohostinské, domácí nebo kancelářské prostředí, kde se plísně mohou vyskytovat.

  - Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce získaly od the Carpet and Rug Institute certifikát Green Label Plus™. Smyslem programu Green Label Plus™ je zajistit ochranu vnitřního ovzduší  preferováním jen takových produktů, které vykazují nízkou hodnotu VOC (těkavých organických látek). Certifikaci Green Label  Plus ™ uznává také U. S. Green Building Council a proto Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce přispívají k vyššímu bodovému hodnocení v rámci LEED programu.


  - Klikněte zde pro podrobnější technické informace.


  SWATCH Images[.zip]
  - BAMBOO [download]
  - BASKETWEAVE - FG [download]
  - BASKETWEAVE - PC [download]
  - BOUCLE [download]
  - DART [download]
  - FROST [download]
  - GLOW [download]
  - IKAT [download]
  - MINI BASKETWEAVE [download]
  - PLAID [download]
  - REED [download]
  - SAVILE [download]
  - SHADE [download]
  - SPECKLE [download]
  - RIB WEAVE [download]
  - WAVE [download]
  - TIDAL [download]
  - TWILL[download]
  - MOSAIC [download]
 • ÚDRŽBA

  Podrobné pokyny týkající se péče a údržby jsou k dispozici pro všechny produkty společnosti Chilewich. Klikněte zde pro jejich úplný přehled. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás, prosím, na naší mailové adrese info@chilewichcontract.cz.

 • FAQ
  • 1. Je Chilewich ekologický?

   Jako příklad - Chilewich výrazně přispívá k rozvoji ochrany životního prostředí tím, že nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

   TerraStrand® (oficiální registrovaný název Chilewich přízí), je 100% bezftalátový a obsahuje 25% obnovitelných rostlinných surovin. Každý m² tkaniny z TerraStrand™ vlákna ušetří 0,90 litrů ropy a 0,22 kg CO2 ve srovnání s běžnými tkanými vinyly. Před koncem roku 2015 byla příze TerraStrand® použita ve více než 90% tkaných výrobků Chilewich.

   Celkový přehled aktivit společnosti Chilewich v oblasti ochrany životního prostředí naleznete zde.
  • 2. Jaké jsou pokyny k údržbě produktů Chilewich?
   Podrobné pokyny týkající se péče a údržby jsou k dispozici pro všechny produkty společnosti Chilewich. Klikněte zde pro jejich úplný přehled. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás, prosím, na naší mailové adrese info@chilewichcontract.cz.
  • 3. Máte další dotazy?
   Pro úplný seznam nejčastějších otázek a odpovědí klikněte zde.
 • DOSTUPNÉ KATEGORIE

  Kobercové dílce

  Rolové koberce/Kusové koberce a rohože

  Stěnové tkaniny

  Potahové tkaniny

  Stínící tkaniny

  Sienna
  Bright Blue
  Indigo
  Mica
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.