Upravit stránku

Wave

Na základě tradiční keprové konstrukci získává Wave svůj úchvatný ombré efekt postupným posunem vazeb. Naše typické dvoubarevné extrudované příze jsou tkané tak jedinečným způsobem, že barva vypadá, že se objeví a zmizí a rozbíjí zvlněné linie. Wave je k dispozici v modré, šedé a bíločerné barvě.

Obsahuje Microban®. Vyrobeno z vlákna TerraStrand® v USA.

K dispozici v kategoriích podlahy: stěnové tkaniny - tapety a potahové tkaniny.

BARVY:
 
White/Black
Blue
Grey
 • TECHNICKÉ INFORMACE

  - Vyrobeno z vlákna TerraStrand®. Chilewich nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

  - Obsahuje antimikrobiální ochranu Microban®, která po celou dobu životnosti výrobku nepřetržitě působí proti růstu bakterií a plísní způsobujících znečištění a zápach. Takto ošetřené produkty jsou proto ideální pro jakékoliv zdravotnické, pohostinské, domácí nebo kancelářské prostředí, kde se plísně mohou vyskytovat.

  - Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce získaly od the Carpet and Rug Institute certifikát Green Label Plus™. Smyslem programu Green Label Plus™ je zajistit ochranu vnitřního ovzduší  preferováním jen takových produktů, které vykazují nízkou hodnotu VOC (těkavých organických látek). Certifikaci Green Label  Plus ™ uznává také U. S. Green Building Council a proto Chilewich Plynyl® rolové koberce a kobercové dílce přispívají k vyššímu bodovému hodnocení v rámci LEED programu.


  - Klikněte zde pro podrobnější technické informace.


  SWATCH Images[.zip]
  - BAMBOO [download]
  - BASKETWEAVE - FG [download]
  - BASKETWEAVE - PC [download]
  - BOUCLE [download]
  - DART [download]
  - FROST [download]
  - IKAT [download]
  - MINI BASKETWEAVE [download]
  - PLAID [download]
  - REED [download]
  - SHADE [download]
  - SPECKLE [download]
  - RIB WEAVE [download]
  - WAVE [download]
  - TIDAL [download]
  - TWILL[download]
  - MOSAIC [download]
 • ÚDRŽBA
  Podrobné pokyny týkající se péče a údržby jsou k dispozici pro všechny produkty společnosti Chilewich. Klikněte zde pro jejich úplný přehled. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás, prosím, na naší mailové adrese info@chilewichcontract.cz.
 • FAQ
  • 1. Je Chilewich „zelený“?

   Jako příklad - Chilewich výrazně přispívá k rozvoji ochrany životního prostředí tím, že nahradil změkčovadla na bázi ropy, původně obsažená v Chilewich přízích, změkčovadly bezftalátovými, sestávajícími z obnovitelných rostlinných surovin. Změkčovadla se používají k zajištění měkkosti a ohebnosti PVC vláken a tradičně jsou vyráběna z ropných sloučenin. Pro Chilewich to už neplatí. Tyto nové inovativní příze a tkaniny z nich vyrobené se označují názvem TerraStrand®.

   TerraStrand® (oficiální registrovaný název Chilewich přízí), je 100% bezftalátový a obsahuje 25% obnovitelných rostlinných surovin. Každý m² tkaniny z TerraStrand™ vlákna ušetří 0,90 litrů ropy a 0,22 kg CO2 ve srovnání s běžnými tkanými vinyly. Před koncem roku 2015 byla příze TerraStrand® použita ve více než 90% tkaných výrobků Chilewich.

   Celkový přehled aktivit společnosti Chilewich v oblasti ochrany životního prostředí naleznete zde.
  • 2. Jaké jsou pokyny k údržbě produktů Chilewich?
   Podrobné pokyny týkající se péče a údržby jsou k dispozici pro všechny produkty společnosti Chilewich. Klikněte zde pro jejich úplný přehled. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás, prosím, na naší mailové adrese info@chilewichcontract.cz.
  • 3. Máte další dotazy?
   Pro úplný seznam nejčastějších otázek a odpovědí klikněte zde.
 • DOSTUPNÉ KATEGORIE

  Kobercové dílce

  Rolové koberce/Kusové koberce a rohože

  Stěnové tkaniny

  Potahové tkaniny

  Stínící tkaniny

  White/Black
  Blue
  Grey
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.